Jmenuji se René Matuška a specializuji se na svatební natáčení. Záznamu na profesionální úrovni se věnuji cca 5 let a účastnil jsem se přes 200 svateb.
Snažím se být nenápadný, minimálně zasahovat do svatebního dne a ctít svatební obřady.  Slušnost a přátelský přístup je pro mě základ.

Hotové video je kvalitní, ostré, plné detailů, živých barev, stabilních záběrů. A určitě přirozené, plné emocí a zážitků.

 Svatba je jeden z nejzásadnějších dnů ve vašem životě a proto si zaslouží být co nejlépe zaznamenán. I po letech budete mít možnost si tento velký den připomenout a zavzpomínat na krásné okamžiky. Proto nabízím natočení svatby přesně podle vašich představ. Chcete přece, aby vaše svatební video byl pěkný ucelený snímek, na který je radost se dívat.

 Mnoho kameramanů nabízí pouze videozáznam o délce cca 20min +videoklip s tím, že se stejně nikdo nebude dívat na dlouhé video. Z vlastní zkušenosti vím, že určitě budete prahnout po delším záznamu, protože Váš den bude velice pestrý, určitě každý okamžik bude mít svůj smysl a Vy si ho zpětně rádi v klidu vychutnáte.
Pro své vzdálené přátele a rodinu budete mít krátký svatební videoklip a pro sebe a nejbližší rodinu delší ucelený svatební film.
 Samozřejmostí je, že Vám mohu poskytnout k nahlédnutí i celý svatební film o délce cca 60min.
Vaší svatbu budu mít také v archívu, kdyby došlo k nechtěnému smazání.

Novomanželé obdrží USB flash disc s Full HD videozáznamem, DVD v dřevěné krabičce s videoklipem… 
Pokud Vás cokoli zajímá, klidně mi napište, rád se Vám budu věnovat.

        René

 
17269532_10211952928008997_735199243_o.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one